Nový rok, nový vzhled…

Zdravím Vás,

jak jste už mnozí zaregistrovali, od 1. ledna 2016 prošel web Velké ceny Blanenska, celkovou úpravou a přechod na modernější redakční systém. A touto cestou bych Vás chtěl požádat, najde-li se někdo, kdo by spolupracoval a udržoval vchodu webovou prezentaci Velké ceny Blanenska nechť se mi ozve na hyko@seznam.cz!

Jednou z novinek je dostávání tzv. „newsletterů“ do emailových schránek. A protože při přechodu webu na jiný systém, bylo možné část databáze použít na i v novém redakčním systému, jsou registrovaní uživatelé ze starých stránek zahrnuti ve službě Newsletter. Kdo nebude chtít dostávat tyto informační e-maily do své elektronické pošty, stačí když na tomto e-mailu dáte odpovědět (POZOR na položce KOMU, musí být pouze adresa info@vc-blanenska.com) a do textové části napíšete NECHCI. Po obdržení zprávy bude příslušný e-mail vyřazen z databáze.
Případný zájemce, který nemá registraci a měl by zájem dostávat tyto zprávy se může registrovat na hlavní stránce v pravém menu, kde vyplní svoje jméno (přezdívku) a svůj e-mail, na který je odeslán ověřovací link. Po potvrzení linku, je e-mail zařazen do databáze odběratelů novinek.

Pravidelnost těchto informačních e-mailů bude závislá, jak často se bude přispívat a měnit obsah webu.

Za celou redakci a radu VCB přeji úspěšný vstup do nového roku a spoustu sportovních úspěchů !